شماره صفحه: 14 از 15
الهام ۸ سال قبل از ایران گفته است: خانم دکتر ترابی قبل از اینکه علمشون به چشم بیاد رفتار و عملشون توجه آدمو جلب میکنه بسیار با اخلاق و دوست داشتنی ان.تو دوره بارداری م هروقت سوالی نگرانی یا مشکلی داشتم در کمترین زمان ممکن پاسخگو بودن و خوبیشون اینه که در دسترس ان و بیمار خیالش جمعه که تنها نمی مونه...با وجود ایشون من دوران بارداری خوبی داشتم.هروقت نوبت ویزیتم میشد بخاطر اینکه باز می دیدمشون کلی ذوق داشتم.خدا بهشون سلامتی و طول عمر عنایت کنه.ایشالا خیرشو ببینن
ب ۸ سال قبل از ایران گفته است: خانوم دکتر ترابی با تجربه ترین وخوش اخلاقترین دکتری است که من دیدم او کودکم را صیحح و سالم به دستم سپرد و مرا از بیم و نگرانی هایی که داشتم دور ساخت خانوم دکتر از شما متشکرم و خودمو دختر۲ماهه ام دست بوس شما ییم.
مهسا ۸ سال قبل از ایران گفته است: دکتر ترابی یکی از متعهد ترین پزشکهایی هست که من تا الان دیدم و به بیمار به دید یک انسان نگاه میکنه نه اسکناس.
عادلی ۸ سال قبل از ایران گفته است: از شما متشکرم که ۲ سال قبل با دادن فقط یک قرص از عمل جراحی که پزشکان دیگر پیشنهاد داده بودند رهایی یافتم.و باز هم متشکرم بخاطر زایمان دخترم در تاریخ ۱۷ مهر ۹۳ در بیمارستان آریا.از اینکه عشق دوباره ای به زندگیمان بخشیدید متشکرم.
زهرا ۸ سال قبل از ایران گفته است: ممنونم که با دستان پر توانتان امیر علی کوچک را درنهایت صبرو حوصله به من و همسرم هدیه کردید.
رودابه ۸ سال قبل از ایران گفته است: کارت درسته
سمیه ۸ سال قبل از ایران گفته است: سلام خانم دکتر عزیز،من ۴ آبان ۹۲ توسط دست های توانمند شما تو بیمارستان رسول اکرم (ص) رشت جراحی سزارین شدم و از عمل خیلی خیلی خیلی ....راضی هستم(کار شما حرف نداره) و به همه فامیل ها ،دوستان،همکارانم و آشنایان توصیه می کنم که برای بارداری و .... خدمت شما بیایند.
سارا ۸ سال قبل از ایران گفته است: ممنون خانم دکتر خیالم راحت شد چون بعضی دکترها می گفتند حتماً سرطانه فقط باید ببینیم بدخیم یا خوش خیم
سمانه کارگر ۸ سال قبل از ایران گفته است: با سلام وخسته نباشید خدمت خانم دکتر عزیز من ۲۸ اردیبهشت ماه به کمک شما در بیمارستان آریا زایمان طبیعی انجام دادم و با اینکه بچه ام درشت بود اما به کمک علم ،تجربه وصبر و حوصله ی شما تونستم زایمان طبیعی را بدون مشکل انجام دهم.علیرغم پیش بینی دوستانم که همه معتقد بودند همه دکترهای متخصص در نهایت مجبورت میکنن سزارین کنی اما خانم دکتر ترابی با نهایت وجدان کاری کمکم کردند و من واقعا به ایشون مدیونم زیرا باتوجه به وضعیتم هر دکتر دیگه ای بود خودشو راحت میکرد ودردسر نمیکشید ومنو برای سزارین میفرستاد اماچون ایشون به خواست و نظر بیمار اهمیت میداد نهایت تلاششون رو کردند تا من بتونم از پسش بربیام. همچنین در طول بارداری برخلاف خیلی از متخصصان در عین اینکه تمام آزمایشات وسونوهای ضروری را تجویز کردند اما از نگران کردن بیش از حد و داروها وآزمایشات غیر ضروری هم پرهیز کردند و کاملا مراقبت متعادلی رو برای من فراهم کردند. در زمانه فعلی ما پزشکان خوبی که علاوه بر مهارت وعلم وتجربه وجدان کاری هم داشته باشند کم پیدا میشوند واقعا از ایشون ممنونم و به تمام دوستانم هم پیشنهاد کردم اگر میخواین بارداری وزایمان بی دغدغه ای رو داشته باشین از وجود خانم دکتر استفاده کنین
الهام ۸ سال قبل از ایران گفته است: سلام خانم دکتر عزیز از اینکه شما و همکارانتان در دنیای مجازی همراه ما هستید، جای امیدواری است و بسیار روحیه بخش. به تازگی به جمع خانمهای باردار تحت مراقبت شما پیوسته ام. سلامت باشید.
شماره صفحه: 14 از 15